Co ważne, to Państwo wyznaczają czas i miejsce skupu!
Sprzedaż samochodu jeszcze nigdy nie była tak prosta.
tel: 505 - 173 -321
e-mail: auto-skup3@wp.pl

Skup samochodów Warszawa

Samochody jak każde inne przedmioty materialne ulegają zużyciu. Nieczęsto mamy wrażenie, iż posiadane auto jest już niemodne, a jazda nim nie przynosi nam już żadnej satysfakcji.

Znamy to uczucie i wiemy jak możemy Państwu pomóc w tej sytuacji. Skup samochodów to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko sprzedać swój stary samochód.

Dlaczego warto wybrać właśnie firmę, która oferuje skup samochodów?

Po pierwsze nie tracą Państwo czasu na przygotowanie samochodu do sprzedaży, która może trwać miesiącami. Rynek samochodów w Polsce jest przesycony i potencjalni Klienci na Państwa pojazd mają duży wybór podobnych aut w komisach i giełdach motoryzacyjnych. W Internecie ofert sprzedaży identycznego modelu samochodu są tysiące. Więc sprzedaż auta będzie bardzo ciężka.

Po drugie wybierając nasz skup samochodów nie muszą Państwo wychodzić z domu. Nasz pracownik po umówieniu terminu i miejsca spotkania, dojedzie do Państwa. Jeśli jest to Warszawa to jeszcze tego samego dnia. Następnie po zapoznaniu się ze stanem technicznym i wizualnym przygotuje dla Państwa ofertę sprzedaży samochodu.

Jeśli zdecydują się na sprzedaż pojazdu do naszego skupu samochodów:

 

 • tego samego dnia zostaną dopełnione wszystkie formalności,
 • po podpisaniu umowy sprzedaży otrzymają Państwo zapłatę w gotówce.

Po trzecie - unikną Państwo wielu spotkań z potencjalnymi klientami, którzy w większości przypadków przyjechali tylko obejrzeć samochód bez zamiaru kupna. A jeśli, któryś z kontrahentów zdecyduje się na zakup, oferowana cena będzie poniżej Państwa oczekiwań.

Czym różni się skup aut od zwykłej sprzedaży na rynku wtórnym:

 

 • cena sprzedaży
  Sprzedaż samochodu na rynku wtórnym nie jest łatwa. Potencjalni klienci chcą kupić samochód w doskonałym stanie za nierealne pieniądze. Nasz skup samochodów to profesjonalna firma działająca na rynku motoryzacyjnym, która zna jego realia i wartość pojazdów.
 • czas sprzedaży
  Jeśli zależy Państwu na czasie to należy wybrać nasz skup samochodów. Większość transakcji jest zawierana w ciągu 48h. Natomiast jeśli jest to Warszawa i jej okolice to w ciągu 24h.
 • komfort sprzedaży
  Nasi pracownicy to specjaliści, którzy rzetelnie wycenią wartość Państwa auta. Nie zaniżamy cen pojazdów ? podajemy ich realną wartość.
 • miejsce sprzedaży
  To Państwo wyznaczają miejsce sprzedaży swojego samochodu. Pracownicy skup samochodów dojadą we wskazane miejsce. Jeśli jest to Warszawa i okolice to jeszcze tego samego dnia.

 

wypełnij formularz Warszawa i okolice odbiór samochodu w 24h dokumenty potrzebne do sprzedaży wycena wartości samochodu wypłata gotówk gwarancja satysfakcji
wypełnij formularz czekaj na kontakt z naszej strony przygotuj potrzebne dokumenty spotkanie, wycena skupowanego auta wypłata gotówki 100% satysfakcja

 

Zadzwoń lub napisz do nas. Już teraz nie trać czasu na poszukiwania klienta na swój samochód!
Warszawa i okolice dojazd jeszcze tego samego dnia!
tel: 505 - 173 -321, e-mail: auto-skup3@wp.pl
Devilart: strony internetowe dla firm.